REFERENCE


BAF!

Musím říct, že je kniha super. Je čtivá a opravdu nepostrádá hororovou duši. Už dlouho jsem se takhle nebála. Je to moje úplně první kniha v hororovém žánru, byl to skvělý začátek a doporučuji ji. Tato kniha mě bude strašit ještě dlouho.“

Nelča alias "Ztracena_v_radkach2"

Studentka, Booktuberka

BAF!

"Kniha má v podtitulu ,povídky z hororového šuplíkuʻ a je moc dobře, že v šuplíku nezůstaly. Autorka na povídkách pracovala velmi pečlivě a je to znát. Příběhy jsou dobře vypracované jak výstavbou a dramatičností děje, tak psychologií postav. Zejména je pak zdobí nečekaná rozuzlení zápletek. I přes místy drastické líčení událostí obsahuje knížka i hezké mezilidské vztahy: přátelství, lásku, rodové tradice. Určitě bych povídky doporučila (nejen) milovníkům napětí."


Ing. Eliška Anna Kubičková

koordinátorka skupiny pro tvůrčí psaní v Mense ČR

Špatný záběr

"Špatný záběr je přitažlivým příběhem o obyčejné ženě, které se dějí neobyčejné věci. Nechybí v něm ani humor, napětí a láska." 

Tereza Kvapil Pokorná

Česká sociální pracovnice, redaktorka, filantropka, zakladatelka umělecké skupiny Talentovaní Umělci a Osobnost nevládního sektoru 2017

Špatný záběr

"Tato kniha je velmi napínavá, čtivá, plná erotiky. Dělalo mi velké problémy se od ní odtrhnout. Autorka si s příběhem opravdu pohrála. Doufám, že se dalším čtenářům bude líbit stejně tak, jako se líbila mně." 

Jana Osičková

Betačtenářka, zdravotní sestra

Špatný záběr

"Vaše kniha je dobře napsaná a rádi ji vydáme."

Martin Koláček

Český spisovatel, zakladatel nakladatelství E-knihy jedou

Špatný záběr

"Kniha se dobře čte, má spád a určitou dynamiku tím, jak se střídají scény z práce, soukromí a kriminální zápletky. Celkový závěr z tohoto stručného rozboru knihy je pozitivní. Je zde vidět zřejmý vypravěčský talent, smysl pro zápletku a uspořádání děje, které udrží pozornost čtenáře. Myslím, že by se, vzhledem k atraktivitě prostředí a děje, mohla líbit jak mužům, tak ženám, které dostanou příležitost se vcítit do hrdinky, jež se s nasazením vlastního života snaží zachránit svoji lásku."  

Ing. Eliška Ann Kubičková

Spisovatelka, redaktorka, korektorka, koordinátorka činnosti SIGu Literární tvorba pro MENSA

Více v sekci RECENZE