Hotová obálka k BAF! Něco o knize a blíží se předprodej - 6.duben 2022

18.02.2022

Přátelé, zde je hotová obálka k napsané knize BAF! aneb povídky z hororového šuplíku. Co na ni říkáte? Ilustroval ji Aleš Novák.

Úvod ke knize:

 Šest hororových povídek, u kterých se budete bát. Čekají vás tajuplné příběhy a zajímavé charakterní postavy, paranoia, panika, pár ztracených duší, mrazivá představivost i fantasmagorie.  

Anotace:

 Vydejte se na cestu kolem světa v šesti hororových povídkách. Dorothy vás ze svého vzdáleného světa vyděsí a nebude to tornádem, které je pro Oklahomu tak typické. Von Eberbach umí obsluhovat jako nikdo jiný a zaručeně na to do smrti nezapomenete, tedy pokud v restauraci Wildberg přežijete. Zažili jste nechutné sousedy? Tak tihle z ruské vesnice jsou ještě odpornější. Zvládnete udržet tajemství? Věříte na legendy? Pár studentů z Quebecu nikoli, a tak zaplatí vysokou daň. Jste paranoidní? V příběhu z Prahy teprve poznáte, jaké to je, být loven. Realitní makléřka z Irska okusí, co se stane, když probudíte zapomenuté zlo?

O čem v knize píšu

Každá povídka je obohacena jedinečnými ilustracemi od úžasného umělce Aleše Nováka. Umocní to tvůj pocit ze čtení a celkový vjem z knihy. BAF byla i v rukou odborníků ze SIGu Literární tvorby v Mense ČR a byla hodnocena velmi kladně. Více najdeš v recenzích níže.

Pro koho je kniha určena

Především pro milovníky hororu a tajemna. Nejsem King, moje povídky jsou spíše ve stylu známých a oblíbených knih Stopy hrůzy. Proto je může číst i mládež školního věku.

Každý si najde v knize svoje, ať už se jedná o krveprolití, mystiku, brány sci-fi či démony.  

Dovolte mi sem přidat jedno menší prodejní okénko:

Až přijde čas (a ten nastane 6.dubna 2022), tak si tu knížku kupte. Kniha bude v limitované edici, neboť ke každé zakoupené dostanete záložku, která v knihkupectvích nebude, a také si budete moci vybrat z různých dalších bonusů, například - speciální diář, jako měla hlavní hrdinka v jedné z povídek, ilustrace od Aleše Nováka (A4) a spoustu dalších. Brzy rozepíšu více. Díky moc. Konec okénka :-)