e-book Špatný záběr


ÚVODNÍ TEXT

Detektivka s emocemi a vášní. Bude se líbit jak ženám, tak doufám i mužům. Kniha obsahuje napětí, dobrodružství, zoufalé stavy, romantiku, ale i trochu erotiky.

ANOTACE

Rebeka je nadaná kameramanka, která žije v Praze se svým mladším bratrem. Její život je přesně takový, jaký si ho vysnila. Pak ji ale po jednom natáčení unesou a všechno se změní. Neví, co bude dál, a má šílený strach o svůj život. Díky únosu ale poznává záhadného komisaře, jehož šarmu zcela propadne. Po vysvobození se sama zapojí do vyšetřování, aby pomohla složitý případ vyřešit. Kdo a proč Rebeku unesl? A jak dopadne její vztah s komisařem?

RECENZE A DOPORUČENÍ ("Řekli o knize")

"Tato kniha je velmi napínavá, čtivá, plná erotiky. Dělalo mi velké problémy se od ní odtrhnout. Autorka si s příběhem opravdu pohrála. Doufám, že se dalším čtenářům bude líbit stejně tak, jako se líbila mně."

Jana Osičková,

Betačenářka

"Špatný záběr je přitažlivým příběhem o obyčejné ženě, které se dějí neobyčejné věci. Nechybí v něm ani humor, napětí a láska."

Tereza Kvapil Pokorná

Betačtenářka

O KNIZE

O čem v knize píšu

V knize píšu o tom, jak se obyčejný člověk může dostat do nesnází a jak nás životní zkušenosti mohou změnit. Rebeka žila pestrý, ale celkem běžný život. To, že byla unesena, jí ale změnilo život. Stala se díky tomu silnější a změnila priority.
Při čtení ucítíš pach staré stodoly a svištící vypálené kulky. Budeš lapat po dechu v jezeře, okusíš strach a beznaděj, zatancuješ si vášnivý tanec a prožiješ orgasmus.


Pro koho je kniha určena

Pro milovníky příběhů ze života. Pro všechny, co mají rádi akci, ale i pro romantické duše. Doufám, že se kniha bude líbit nejen ženám, ale i mužům.

Počet stran: 169 


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.